NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Nový content pro závodní nadšence | Novinka

Co nového v závodních luzích a hájích? Hledáte nějaký nový content pro své oblíbené závodní hry? Tak nezoufejte, dneska tu mám pro vás hned dvě novinky, které shrnují nový obsah pro Dirt 5 a Forzu Horizon 4. Do obou her nám přibyde opravdu tuna obsahu. Nové auta, nové herní módy, nové skiny. Tak jdem na to.

Dirt 5 přináší energy pack

Dirt 5 se prezentuje jako jeden z prvních cross-gen titulů. Codies poslední ročník vzali z té arkádovější stránky a slaví tím úspěch u mnoha nováčků v sérii Dirt. I z tohohle důvodu nám do hry přidávají další content. Teď jsme dostali trailer pro nový Energy Content Pack. Celý tenhle update je free a do hry přinese:

  • 4 nová auta (Chevrolet, Alpine, GMC, Porsche)
  • 25 nových eventů do kariéry
  • 2 nové sponzory

Dirt 5 tedy rozšiřuje svou nabídku obsahu a snaží se hráče udržet ve hře. Pokud uvažujete nad koupí Dirt 5 a nejste tak úplně rozhnodnuti, mrkněte na naší recenzi.

Forza & Hot Wheels spojují síly

A druhá závodní hra o které se tu dneska bavíme je Xbox exkluzivka – Forza Horizon 4. Když už nic, tak grafické zpracování poslední Forzy je fakt na špičkové úrovni. A jak už tak víme, Forza se rozhodně nebrání kdejaké reklamní promoakci. Bylo tu Lego, nebo třeba Cyberpunk. Tentokrát se dostalo na Hot Wheels! Pamatujete si takové ty malé angličáky co jsme potají nosili z domů do školy a házeli jsme je ze schodiště? Tak přesně tyhle angličáky dostanete možnost řídit i ve virtuální podobě. Celý balíček Hot Wheels Legends zahrnuje 6 aut a zakoupit ho můžete za 260 korun.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button