NintendoNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Immortals Fenyx Rising: A New God | DLC

Immortals Fenyx Rising se rozrostlo o DLC nesoucí název “A New God“. V něm si Fenyx bude muset vysloužit svoje místo mezi bohy Olympu, kteří jí připravili hromadu zkoušek. Jen pokud je splní, bude se moci stát součástí pantheonu a naplnit svůj osud. Další DLC se podívají do Asie, pak zase zpátky do Řecka a představí nové hrdiny Ash a Ku.

Poté, co v základní hře dokončíte hlavní linku, můžete pokračovat dále v hrdinské dráze Fenyx. Ta se bude muset podrobit dalším zkouškám olympských bohů, aby si mohla vysloužit místo po jejich boku. Jedná se o první ze tří plánovaných DLC, která doplní tuto akční RPG hru z prostředí mytického Řecka.

Myths of the Eastern Realm

Další chystané DLC pro hru IFR se plánuje úplně vzdálit mytickému Řecku a místo toho se pustí do mytické Asie. Hrář sr stane hrdinou Ku, který bude bojovat s příšerami asijské mytologie a potká zase jiné bohy. DLC by také mělo představit nějaké nové prvky kombatu.

The Lost Gods

Třetí velké DLC se opět vrátí do Řecka a také představí nového hrdinu. Ash bude mít za cíl sjednotit všechny bohy. DLC “The Lost Gods” by také mělo představit jiný playstyle a jiný kombat systém.

Immortals Fenyx Rising

Samotná základní hra IFR byla velice zábavná, zážitek z jejího hraní jsem shrnula v rozsáhlé recenzi. Nedávno vyšel k této hře artbook, také se objevil crossover mezi touto hrou a netflixovým Blood of Zeus.

Kristýna "Rem" Dostálová

Vypařenka, která ráda paří, čte, píše a skládá hudbu. Když nedělá nic z toho, běhá po lese v kostýmu elfa při aktivitě, které se říká LARP. Důležitým okamžikem jejího života se stal den, kdy začala pařit Skyrim. Zbytek, jak říkají, je už legendou.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button