Novinky

Vyšel trailer na rozšíření Legends of Runeterra

Přijde další rozšíření karetní hry Legends of Runeterra, a to s názvem Empires of the Ascended. Bude obsahovat 110 nových karet, devět nových šampionů a také celý nový region. Tím regionem bude Shurima. Pouštní země inspirovaná Egyptem, je zhroucené císařství a očividně v něm bude minimálně jeden expert, který bude umět jezdit na windsurgingu.

Navíc pro fanoušky League of Legends se jedná o příjemné propojení, protože obě hry jsou od studia Riot Games. A toto studio se nebálo obě hry spojit. Designér Mark Sassenrath se vyjádřil: „Jsme nadšení, že každý bude moci zažít nový region Shurimu. V tomto rozšíření jsme se opravdu pokusili posunout vše na další úroveň. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, co s tím vším budete dělat, jakmile rozšíření vyjde.“

Co je Legends of Runeterra?

Jedná se o karetní hru, která je velice podobná Hearthstonu, nicméně svojí novotou jej postupně překonává. Kromě nynějšího rozšíření, kdy se podíváme do Egypta, jsou na výběr také další balíčky. Hra si bere spoustu inspirace z jiných období, tím myslím, že se dá hrát například za Freljord inspirovaný seveřany, technologicky vyspělé státy Piltover a Zaun, pirátský Bilgewater a další. Každá frakce nabízí jiný styl hraní, ale je možné zkombinovat dvě různá uskupení, čímž je možné vytvořit velice unikátní sestavy. Jak útočné, tak samozřejmě obranné.

Do toho každá frakce má svoje šampióny. Ano, ne jednoho šampióna, ale více. Například Shadow Isles nabízí Elise, Threshe, Kalistu, Maokaje nebo Heracima. Ti se samozřejmě dají také kombinovat s hrdiny z jiných frakcí. A to důležité, k tomu, abyste ve hře byli vážně dobří, nemusíte do ní investovat extra velké peníze.

Zkoukněte trailer na nové rozšíření a těšte se na další hodiny strávené ve hře.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button