NovinkyPC

Glitchpunk – Android s chybou a hromadou zbraní

Příští měsíc vyjde v předběžném přístupu hra Glitchpunk. Ne, nejedná se o novou verzi Cyberpunku 2077. I když by se tak podle jména a popisu mohlo zdát. Svět gangů a korporací zní sice povědomě, ale není tomu tak. Jedná se o hru viděnou z ptačí perspektivy, ve které si zahrajeme za androida, který má chybu ve svém programu.

Kvůli této chybě se tak nemusí chovat podle svého nastavení, ale může se svobodně rozhodovat. Původně byl android nastaven k tomu, aby destabilizoval despotické vlády post-nukleárního světa, to už je však minulostí a nyní o jeho denním programu rozhodujete vy. Ve hře jsou celkem čtyři oblasti plné zločinců, feťáků, technologií a megakorporací. Mezi nimi se budete snažit přežít, přivydělat si a vylepšit sama sebe. Čekají na vás etické problémy jako transhumanismus, xenofobie a náboženství.

Mezi všemi těmi důležitými otázkami se ale můžete těšit i na pořádnou akci. Čeká na vás nepřeberně zbraní a vozidel. Policejní honičky a výbuchy budou na denním pořádku. Prostě úplná Kobra 11. A to vše za doprovodu futuristických skladeb, které můžete poslouchat ve svém autě. Bez pořádné muziky by boj o život nebyl to pravé. Do víru futuristického podsvětí se můžete vydat už 11. 8., kdy Glitchpunk vychází v early accessu na Steamu.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button