NovinkyPC

Vyšel trailer na retro střílečku Dread Templar | Novinka

Společnost 1C Entertaiment vydala trailer na hru Dread Templar. Jakmile jej uvidíte, vybaví se vám ihned Doom nebo Quake. Hra je dělaná v takovém retro stylu, že místy vypadá jako naprostá kopie. Nicméně jedná se vážně pouze o napodobeninu a pokud máte hry tohoto ražení rádi, nijak by vám to vadit nemělo.

Mělo by se tedy jednat o střílečku plnou klasické akce, ale zároveň s moderním ovládáním. Budete hledat skryté zbraně, místnosti a čelit všem možným bytostem pekelným. Vaším cílem je stát se tím nejnebezpečnějším stvořením v pekle. Ve hře bude i spousta speciálních schopností, díky kterým si budete moct upravit postavu tak, aby vyhovovala vášemu hernímu stylu. Bonusem pak je schopnost zpomalovat čas.

Ve hře bude k dispozici 10 typů různých zbraní, které půjde také volně upgradovat. Do toho se občas objeví i nějaká ta hádanka. Pomocí té budete moci získat speciální bonusy. K tomuto si připočtěte tu klasickou, starou grafiku a zasáhne vás pravá vlna nostalgie.

Nutno zde ještě připomenout, že se dříve hra jmenovala Hell Hunt. K dispozici bylo i demo, ale to už zmizelo. Titul má oficálně vyjít zatím pouze na PC, na ostatní platformy se možná dostane později. Předběžný přístup by měl na Steamu být už tento podzim, plná verze hry pak v roce 2022. Zatím se ale navnaďte trailerem a připravte se na další pekelné dobrodružství.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Back to top button