Novinky

Steam překonává rekord online hráčů | Novinka

Teď si všichni sednete na zadek! Steam zveřejnil rekordní číslo počtu uživatelů, kteří byli nalogovaní v jeden čas. Mluvíme tu o čísle 26 401 443 online hráčů, což už docela jde. Někdo si může říct, že to není zase tak velké číslo, když uvážíme, že platforma je celosvětová. Ale pokud vezmeme v úvahu časová pásma (spát musí občas každý), konkurenci v podobě Epic Games Store nebo konzolistů, pracovní nasazení atd., tak to najednou už opravdu nevypadá jako malé číslo. A to jsem ještě zapomněl dodat, že předchozí rekord se na výsluní ani moc neohřál. Ten padl 2. ledna 2021 a nyní byl překonán o milion uživatelů.

Expanze Steam uživatelů ?

To, že Steam získává stále více na oblibě, není nic zvláštního. Největší zásluhu na tomto rekordu bych připsal situaci ohledně COVIDU. Co jiného má taky člověk dělat, když může maximálně do práce a na nákup (další tipy můžete psát do komentářů)? A vzhledem k titulům, které letos mají vyjít i na této platformě, bych řekl, že čísla porostou ještě výš. Musím zmínit například remake trilogie MASS EFFECT: Legendary Edition nebo Biomutant.

Nejhranější hra Steamu

Za tento rekord vděčí Steam určitě i vám. Zde je přehled nejhranějších her, aktualizovaný k dnešnímu datu. Tak co? Máte na tom také zásluhu?

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button