NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Představen soubojový systém Elex 2

Všichni fanoušci všech Gothiců. Volám všechny kopáče z Hornického údolí, všechny mágy od Saturase až po Xardase. Volám lidi z Magalanu. Je to už jen pár měsíců než se dočkáme vydání Elex 2. Hra je skutečně v posledních fázích procesu. Finišují se marketingové věci, zpřístupňují se předobjednávky. A to hlavní, dostáváme čím dál víc informací o tom jak bude hra vypadat. Dneska tu pro vás mám perličku. Ten hlavní core, který býval ve hrách od Piranha Bytes nejdůležitější. Ukážeme si soubojový systém Elex 2.

Žádné převratné novinky ale spousta nového

Hlavní informací, a pro někoho možná i zklamání, hra vypadá pořád jako starý dobrý Gothic. Pořád nese svůj kabát z prvního dílu Elex. Jestli je tohle rozhodnutí správně, nebo ne si musíme ještě počkat. Combat systém ale vypadá trošku lépe, než byl v první hře. Ve hře se znovu objeví velká paleta zbraní od sečných, luků, magie až po laserové zbraně Clericů. Z combatu je cítit mnohem větší volnost a přehled o protivnících. Podle jednoho záběru to dokonce vypadá, že se do hry dostává stealth mechanika. Podaná ruka pro všechny hráče, kteří nemají v oblibě hardcore nastavení her od Piranha Bytes.

Elex 2 přinese i nové enemáky

Z čeho můžeme mít ještě větší radost je přídavek v podobě enemáků. Vypadá to, že s příchodem nových frakcí tady máme i přítomnost nových bestií. Opět se potkáme s něčím co známe jako krvavé mouchy, objeví se nám tady démoni jako byli v Arcanii nebo něco, čemu trollové, podle mého, přezdívají vetší bráška Honzík. Ve spojitosti s jetpackem, to dokonce vypadá na parádní bitvy ve vzduchu a to je souboj, který jsme přesně chtěli! Novinek tu je víc než dost a sami se mrkněte na video, ze kterého já mám husinu. Hra vychází 1. března a předobjednat si můžete už nyní! Jestli bude ve hře podpora českých titulků zatím nevíme, věříme ale že tato informace bude zveřejněna co nejdříve!

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button