FilmyNovinky

Současný James Bond se loučí v srdceryvném videu

Herec Daniel Craig, který ztvárňoval postavu Jamese Bonda v posledních pěti filmech, má za sebou velkou životní etapu. Poslední bondovka No Time to Die je dotočena a na konci září se dočkáme jejího uvedení do kin. Film byl několikrát odložen, ale už mu nic nebrání, aby to Daniel mohl rozjet na plátnech v roli nejslavnějšího špióna.

James Bond se vrací po dlouhých šesti letech

Je to až k neuvěření, že to tak letí. Přijde mi, že to bylo včera, co jsem byl v kině na minulé bondovce s názvem Spectre. Uběhlo ale už dlouhých 6 let a máme tu další bondovku. Daniel Craig potvrdil, že s postavou Jamese Bonda končí a už se k ní nevrátí. Natočil skvělých 5 filmů a je na čase hledat nového alkoholika a sukničkáře ve službách královny. Daniel se rozloučil se štábem v dojemném videu, kde děkoval každému za každou vteřinu, kterou s nimi mohl strávit a na konci se sotva ubránil slzám.

James Bond zakončil aktivní službu a užívá si zaslouženého odpočinku. Ta ale netrvá moc dlouho. Navštíví ho přítel ze CIA Felix Leiter a požádá ho o pomoc s nalezením uneseného vědce. Záchrana se malinko zvrtne, protože James narazí na nepřítele, který disponuje zcela novou a nebezpečnou technologií.

Film má naplánovanou premiéru na 30. září 2021 ve Spojeném království. A titulní skladbu, která je tak trochu už ikonou každého filmu a dost často se stane i hudebním hitem, si tentokrát střihla zpěvačka Billie Eilish. Přidá se tak k takovým zpěvačkám jako Adele nebo Madonna, které také nazpívaly titulní píseň v bondovkám.

A už jste viděli i trailer na Matrix 4? Ne? Tak kde to vázne? Tady ho máte.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button