NovinkyPCVRXbox Series X

Šuškanda ohledně VR pro Doom Eternal | Novinka

Project 2021A, to je název zatím blíže nespecifikovaného díla, které se objevilo na australské klasifikační listině her. Typ média: virtuální realita. Zajímá vás vývojář? No přece iD Software. A opravdu se ptáte na vydavatele? Bingo! Bethesda Softworks. To je slušná dávka společných jmenovatelů k tomu, aby se jednalo o VR pro Doom Eternal.

Samozřejmě nic nebylo nikým potvrzeno ani vyvráceno, takže jak už to v poslední době bývá, bavíme se v rovině drbů a spekulací. V případě VR pro Doom Eternal jsme ale ještě neskončili s výčtem celkem přesvědčivých indicií. Projekt 2021A dostal rating 18+, vulgarismy, násilí. Na druhou stranu, žádný drogy. No, to docela sedí na motorovkou přepůlenýho démona.

Za zmínku stojí i fakt, že Bethesda Softworks pracují nyní pod taktovkou Microsoftu a je více než pravděpodobné, že se u Doom Eternal VR vůbec nedočkáme portu na konzolích PlayStation 4 a PlayStation 5. Virtuální realita je to poslední, co u Doom Eternal chybí, obzvláště teď, po prosincovém příchodu na hand-held konzoli od Nintenda.

Jarda "prank" Strejc

IT Worker • Gamer • Writer • Father

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button