Novinky

Warner Bros chystá novou free-to-play AAA hru! | Novinka

Warner Bros se pomalu začíná připravovat na vývoj nové free-to-play AAA hry! Naznačily to nové nabídky práce do WB Games San Diego studia, které se objevily na jejich oficiálním webu. To znamená, že oficiálně ještě nic oznámeno není a pravděpodobně nějakou dobu ještě nebude. Zatím sice neznáme název, příběh, formát, ani žánr plánované hry, ale z popisů oněch inzerátů víme alespoň něco.

První charakteristikou je to, že hra bude zdarma. Můžeme tedy očekávat zavedení klasického modelu s mikrotransakcemi. Dále bude cross-platform, což znamená, že bude hratelná na více platformách. Hra bude určitě vyvíjena minimálně na PlayStation 5 a Xbox Series X|S. Otázkou je, jestli toto také značí, že hra založená na online multiplayeru, čemuž by přihrával i free-to-play model. Dosavadní zkušenosti Warner Bros her jdou však (až na pár výjimek) proti tomu. Druhou otázkou pak je, jak velký multiplayer by hra podporovala (ve velikosti MMO, anebo pouze pár přátel v Co-opu?).

WB Games studio v San Diegu je poměrně mladé, bylo založeno teprve v roce 2019. Mělo se soustředit primárně na free-to-play a mobilní hry. Je tedy zajímavé, že se nový AAA titul bude tvořit zrovna zde.

Další věcí, kterou inzeráty vyžadují, je “schopnost pracovat na rozmanitých, jedinečných a vyvážených move setech mezi vícero postavami.” Z toho vyplývá, že bude několik hratelných postav. Poslední věcí, kterou zde zmíním, je, že hra bude pravděpodobně běžet na Unreal Enginu. Vše jsou pouze spekulace, založené na pracovních inzerátech, což je důležité brát v potaz. Hra se nikdy ani nemusí dočkat oznámení.

Patrik Broniek

Fanoušek počítačových her, esportu a hudby.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button