Filmy

James Gunn a Thor: Love and Thunder

Začalo natáčení snímku Thor 4 nebo jestli chcete Thor Love and Thunder. K natáčení filmu se překvapivě vyjádřil i režisér James Gunn, který měl na starosti Strážce Galaxie (The Guardians of the Galaxy). Režisér Thora Taika Waititi se s ním totiž rozhodl spolupracovat na základě spojení slavného severského hrdiny s týmem Strážců Galaxie.

Znamená to, že ve filmu uvidíme i Star-Lorda, Draxe, Nebulu, Mantis i Racoona s Grootem. James Gunn se na Twitteru vyjádřil: „Taika Waititi dělá skvělou práci – scénář je úžasný. Mluvili jsme spolu už když začal psát, kde se postavy nachází a kam jdou. Četl i scénář pro Vol. 3 (myslí tím Strážce Galaxie 3), tak jsem si já přečetl jeho scénář a sdělil mu co si myslím.“

https://twitter.com/JamesGunn/status/1357480147591389185

To je velký kompliment od režiséra předchozích dílů Strážců Galaxie. Navíc tím ukázal, jak mu záleží na jím stvořených filmech. Je skvělé vidět, jak se jedni z nejlepších režisérů současnosti dokážou domluvit. Nikoliv, aby si konkurovali nebo si házeli klacky pod nohy, ale aby daly dohromady skvělý film.

Co víme o Love and Thunder?

Natalie Portman (Thor, Bratři), se vrátí jako Jane Foster. Tessa Thompson (Creed, Selma) se ukáže jako nová královna agarďanů. Ve filmu se objeví i Christian Bale (Batman, Equilibrium), který by měl ztvárnit Gorra vraha Bohů (Gorr the God Butcher). Plus by se mohli vrátit nějaké další známé tváře.

Můžeme se těšit na epický film, který by měl být předzvěstí nového rozšíření světa Avengers po událostech End Game. Momentálně je přislíbená premiéra na 25. března 2022, tak doufejme, že se nic nezmění a my uvidíme další nářez.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button