FilmyNovinky

Bill Murray se vrací ke Krotitelům duchů! | Novinka

Slavný herec Bill Murray (Space Jam, Zombieland) potvrdil, že bude hrát ve filmu Ghostbusters: Afterlife, a že má stejný pocit, jako když se natáčel první díl této komedie plné duchů. Máme zde tak další sequel ke slavné staré sérii, tentokrát k „původním“ Krotitelům duchů (první díl vyšel vyšel v roce 1984, druhý pak v roce 1989). A se vším respektem k této skvělé sérii, sequel z roku 2016 byl podprůměrný a špatný.

Slavný herec se pomalu o návratu ke své roli začíná zmiňovat v různých médiích, pobavil především stěžováním si na tíhu obleků: „Byly těžké, jakože vážně těžké. Přesně proto si myslím, že to bylo super. Byli jsme v nich sice jen chvilku, ale i tak to bylo těžké a nepohodlné. Tehdy jsme nosili baterie o velikosti autobaterií. Teď to jsou baterie o velikosti sluchátek a stejně je těžké je nosit.“

Film bude vyprávět příběh dvou dětí, které zjistí, že jsou spojeni s historií Krotitelů duchů, což je důvod, proč je nadpřirozeno začalo všude pronásledovat. Ve filmu uvidíme kromě Billa Murrayho i Carrie Coon (Zmizelá, Klícka) nebo Paula Rudda (Ant-Man, Mute). Paul Rudd se nyní také objevil i v krátké upoutávce, kde jej zlobí oni malí “micheliňáčci”.

Zkoukněte naprosto skvělý trailer a připravte se na zmodernizovanou vlnu nostalgie. Snad už pak budeme moci tuhle kapitolu filmu konečně uzavřít.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button