NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Marvel´s Avengers – Operation Hawkeye potvrzena | Novinka

Marvel´s Avengers, jedno z největších herních zklamání minulého roku. Nejdříve jsme během marketingové kampaně neviděli jediný gameplay. Poté ihned po vydání hru provázelo dlouhé načítání, výpadky zvuku a časté propadávání snímků. To spoustu fanoušků odradilo od koupě. Většina problémů se ale nakonec povedla vyřešit a nyní máme potvrzené druhé rozšíření.

Tím prvním byla už v prosinci 2020 Kate Bishop, Hawkeyova učednice, o které už jsme se na Gamesmagu psali.

Marvel’s Avengers: Kate Bishop Reveal Trailer

Proč jsme se dalšího rozšíření dočkali nyní?

Square Enix a Crystal Dynamic plánovali rozšíření o další DLC už dříve, především na konzole PS5 a Xbox Series X/S. Vydání bylo ale opožděno, dle jejich vyjádření: „abychom se ujistili, že náš tým bude mít dostatek času, aby hra na konzolích nové generace předvedla vše, čím má být.“ Můžeme si všimnout, že studia skutečně nevydělala svou vysněnou částku, a snaží se svůj prvotní dojem napravit. Máme tedy přislíben prvotřídní zážitek.

Kdy se rozšíření o Hawkeye dočkáme?

War Table Marvel´s Avengers Operation: Hawkeye – Future Imperfect by se měl ukázat 16. února, můžeme se domnívat, že next-gen update přijde chvíli potom. Navíc by Hawkeye měl navázat na první DLC s Kate Bishop, tudíž se hráčům zkompletuje jeden příběh. Doufejme jen, že se z toho nestane zklamání jako z původní hry.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button