Google StadiaNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Do Marvel’s Avengers se přidává Kate Bishop

Fanoušci marvelovských komiksů a především série Young Avengers můžou zajásat. Dočkají se totiž herního ztvárnění superhrdinky Kate Bishop, která se objeví jako jedna z herních postav v (ne)chvalně známém Marvel’s Avengers. Kate je učednicí lukostřelce Hawkeye. Ten za záhadných okolností zmizel a tak Kate zaujme jeho místo v Avengers a vydá se ho hledat. Během pátrání po svém učiteli odhalí velké spiknutí zosnované teroristickou skupinou AIM a dostane se do křížku s novým padouchem Super Adaptoidem.

Katin gameplay bude v některých ohledech podobný tomu Hawkeyovu. Nicméně superhrdinka bude mít své vlastní Heroics, Intrinsics a Takedowns. Na rozdíl od svého učitele to umí i dobře s mečem a dokáže se teleportovat.

Kate Bishop se v Marvel’s Avengers dočkáme 8. prosince. Po dokončení jejího příběhu má přijít také řada na samotného Hawkeye, jehož příběh by měl na ten Katin navázat někdy v první půlce příštího roku.

Zobrazit více

Lucie "Mystica" Laštovková

Hráčka všemožných her a čtenářka všemožných knih. Závislačka na dobrém jídle. Začínající game designérka. Ráda sdílím zajímavé postřehy o věcech, které mě baví.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button