NintendoNovinky

Budou kytky řezat zombíky na Switchi? | Novinky

Tak to nikdo neví. Teda někdo asi jo, ale né my. Ale řekneme vám, co víme. Víme, že společnost EA loni zveřejnila seznam titulů, které by ráda v následujících dvanácti měsících dotlačila na Nintentdo Switch. A už začíná něco nasvědčovat tomu, že by mohly kytky řezat zombíky i v hand-heldu. Online půjčovna videoher GameFly, která má stránky momentálně odstavené kvůli údržbě, takže vám sem nemohu hodit screenshot, má titul Plants vs Zombies: Batlle for Neighborville – Complete Edition zařazený v kategorii Nintendo Switch. Z online seznamu se pak dá snadno vyčíst i datum vydání: 19. března 2021.

Hra navazuje na předchozí titul Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 (podobnost s Call of Duty je zde čistě náhodná ;-)) a jeho zacílení na převážně mladší publikum z něj dělá ideálního kandidáta na jednu ze zbývajících EA her pro Nintendo Switch. Online zápasy až pro 24 hráčů, 6 PvP režimů a široká škála upravitelných postaviček.

Šprechn zí ingliš? Pak si přečtěte, jak Kytky vs Zombíci: Bitva o Neighborville popisuje Steam.

“Welcome to Neighborville, where all is well. Except that a crazy, new, coniferous conflict between brain-less and botanicals is brewing! What are you gonna do, call the crops? Soil your plants? Prepare to kick some grass in a plant-on-zombie conflict that will take you to the outer edges of Neighborville and back again.”

PvZ: BFN, Steam

Jarda "prank" Strejc

IT Worker • Gamer • Writer • Father

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button