NovinkyPCPS4

SOG 2020 | Zahájilo vysílání s Werewolf: The Apocalypse!

Unikátní herní zážitek by nám měla nabídnout tato originální akční a mystická adventura inspirovaná jednou z nejpopulárnějších role-playing her. Ve hře se vtělíte do Cahala, mocného Garou, který se vydal dobrovolně do vyhnanství poté, co ztratil kontrolu nad svou ničivou mocí. Můžete se proměnit ve vlka a Crinos, obrovskou a velmi nebezpečnou bestii.

Vaším úkolem bude ovládnutí všech tří forem – vlka, člověka a Crinos, abyste mohli potrestat ty, kteří ubližují Gaie, Matce zemi. Vašim nejhorším nepřítelem jste ale vy sami; pokud si nedáte pozor a necháte se pohltit nenávistí může vás to opět zničit … Každá forma bude mít podle vývojářů z Cyanide Studios specifické výhody. Vlk se například může proplížit všude bez toho, aby si ho někdo všiml, člověk může komunikovat s ostatními a Crinos (vlkodlak) je prakticky strojem na zabíjení. Hra by měla vyjít na PC a PS4.

Werewolf: The Apocalypse je již možno předobjednat na EPIC Games store

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button