NovinkyPS5

Exkluzivka na PS5, Forspoken, odhaluje teaser trailer | Novinka

Forspoken, projekt donedávna známý pod pracovním názvem Project Athia, je nová RPG akčňárna od studií Square Enix a Luminous Production. Fanouškům Final Fantasy bude možná název studia připadat povědomý. Hlavně díky jeho účasti na titulu Final Fantasy XV.
Údajně by Forspoken mělo vyjít v roce 2022, což je trochu s podivem, vzhledem k tomu, jak málo bylo ze hry zatím ukázáno. Budeme ale držet palce, ať se vydání moc neopozdí.

Příběh a mechaniky hry sice zůstávají záhadou, jisté ale zatím je, že se do světa Athia podíváme skrze hlavní hrdinku Frey. Frey má magické schopnosti a odvahu postavit se nástrahám a monstrům, která svět kolem ní obývají. V její roli bychom měli zažít příběh, který kombinuje ,,umění a technologii k vytvoření zážitku jaký tu doposud nebyl“.
Z ukázek je jasné, že svět bude živý, pestrý, plný nebezpečných překážek a výzev a na Frey bude, aby v tomto krásném, ale zabijáckém světě přežila.

Frey propůjčí svůj hlas a obličej Ella Balinska. O svém prvním zapojení do videoherního světa řekla:

“Forspoken je první hra, na které jsem se kdy podílela. Jsem velká fanynka videoher, takže pro mě byl neuvěřitelný zážitek sledovat, jak do sebe ten nádherný svět a příběh Forspoken zapadá a maže hranice mezi realitou a fantazií. ”

Forspoken poběží na novém enginu od Luminous Production a zatím to vypadá, že se bude jednat o exkluzivku pouze pro PS5.

Podobné články

Back to top button