FilmyNovinky

Deadpool 3 – Potvrzen

Ok a teď si přiznejte, že jste si stříkli do textilu samou radostí. Tak, teď se nadechněte a přestaňte křepčit jako malá školačka… Pohodlně se usaďte, vezměte si svého jednorožce a čtěte. Máme pro vás pár informací o chystaném filmu Deadpool 3.

Základní změna nastala ve chvíli kdy Disney koupil filmovou společnost 20th Century Fox a tím pádem se Deadpool stal oficiálně Disney princeznou. Přesněji řečeno stává se součástí MCU (Marvel Cinematic Universe). Chápu, že v některých z vás tato informace vyvolává obavy. Budeme tedy doufat, že Disney nenaloží s Deadpoolem jako se sérií STAR WARS.

Kevin Feige (šéf MCU) už ale naštěstí potvrdil, že Deadpool 3 bude jako předchozí díly R-Rating. Takže náš hrdina nejspíš nebude šetřit kulkami ani štiplavými hláškami a nějaká ta kapička krve taky ukápne.

Na scénáři už pracují sestry Wendy Molyneux a Lizzie Molyneux-Logelin (Bob’s Burgers) spolu se samotným Ryanem Reynoldsem (To jako fakt mám psát kde hrál? Ok Green Lantern). Dle posledních updatů by se mohlo začít natáčet v roce 2022, jelikož MCU má rozpracováno hned několik projektů. Což znamená, že se filmu dočkáme až někdy během roku 2023. A co si budeme povídat, Ryan Reynolds je aktuálně v kurzu, takže času nemá asi moc nazbyt.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button