NovinkyPCPS4PS5SoutěžeXbox OneXbox Series X

Dračí hněv a mráz v Century: Age of Ashes

Century: Age of Ashes je tu s námi teprve dva týdny a už pro nás vývojáři nachystali první herní event! Ten se nese v duchu vánoc a přináší spoustu nového obsahu a libůstek pro hráče, včetně speciálního časově omezeného herního módu, kde se každý musí spolehnout pouze na sebe a své schopnosti!

Dále pak do hry opět na omezenou dobu přibude nová mapa, která nese název Sarghildian Creek. Jedná se o mrazivou variantu již existující mapy Jaarlandtir Harbour. Mimo to na hráče ve hře čekají 3 noví legendární draci a mnoho dalšího!

Event už probíhá dva dny, tudíž vám za sebe radím: Stáhněte si hru, osedlejte svého draka a vzhůru do bitvy! Century: Age of Ashes je totiž jedna z mála Free to Play her, které stojí za to hrát. A tento vánoční event je skvělá možnost jak ve hře získat legendární vybavení a dohnat 2 týdny od vydání, kdy jste o hře dost možná ani neslyšeli.

Event probíhá od 16. Prosince do 2. Ledna na všech platformách, kde hra vyšla

A nyní k našemu kalendáři

Matěj "Maťáááj" Malchar

Nadšený hráč co o všem okolo her s ještě větším nadšením píše. Dále jsem také velký fanoušek hudby obecně a sem tam napíšu i něco co se her úplně netýká, ale to si většinou nechávám pro sebe. Proč je tady tma? Kde to jsem? Haló, je tu někdo?

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button