NintendoNovinkyPCPS4Xbox One

Lunch A Palooza – stolní bitky se dostávají na PS4 a Nintendo

Listopad se zdá být měsícem her s oživlým jídlem. Minulý týden jsme vás upozorňovali na blížící se vydání hry Bugsnax, kde lovíte živé jídlo v podobě broučků na izolovaném ostrově. Tento týden se k němu přidá něco podobného. Lunch A Palooza je multiplayerová bitva, kde bojujete jako kus žvance a snažíte se své protivníky vytlačit z arény – ze stolu.

Na výběr je z 8 různých pokrmů, které navíc mají i speciální schopnosti. Třeba taková kukuřice může vytvořit popcornové tornádo, nebo želé začne střílet… želé jako z kulometu. Do bláznivých bitek se můžete pustit nejen na stole v restauraci, ale i na stojánku v letadle, na lodi, nebo i na kulečníkovém stole. Hra nabízí také čtyři herní módy, ve kterých budete bojovat proti všem nebo v týmu.

Lunch A Palooza vyšlo už během tohoto roku na Steamu (kde je momentálně ve slevě) a Xbox One. Od včerejška si můžete hru zahrát i na Playstationu 4 a Nintendo Switchi.

Lucie "Mystica" Laštovková

Hráčka všemožných her a čtenářka všemožných knih. Závislačka na dobrém jídle. Začínající game designérka a nenapravitelný snílek.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button