NovinkyPCTéma dne

Nejprodávanější hry na Steamu v minulém týdnu? | TOP 10

Koho by nezajímalo, jaké byly nejprodávanější hry na Steamu za celý minulý týden? Tedy, kromě her se tam dostaly i jiné věci – VR Kit a operace do CS:GO. Celkově asi na seznamu nejsou žádná velká překvapení. Ale i tak může sloužit k inspiraci, ať už pro své vlastní hraní, anebo last-second dárek pro vášnivého gamera. Stejně tak můžete čerpat z našich tipů, ale většinu už asi nestihnete. No ale aspoň na příští Vánoce!

1. Cyberpunk 2077

Velmi očekávaně si první příčku si zabírá Cyberpunk 2077. Drží si ji už pět po sobě jdoucích týdnů, počítáme-li i předobjednávky. Pokud jste se ještě k Cyberpunku nedostali a jste stále na vážkách, můžete si přečíst naše první dojmy (BEZ spoilerů)! V brzké době jistě můžete také očekávat naší recenzi.

2. Valve Index VR Kit

V předvánočním období se vyšvihl i Valve VR kit na druhé místo. Zase asi není třeba nic moc více říkat, je to velmi oblíbený dárek. A vzhledem k tomu, že se v nejbližší době nějakého nového lepšího VR stroje nedočkáme, patří také mezi nejversatilnější.

3. CS: GO – Operation Broken Fang

Tato operace byla vydána před třemi týdny, a tak už pomaličku na žebříčku padá (1 příčka oproti minulému týdnu). Každopádně bude trvat až do dubna a s každým týdnem přináší nové mise, aby přiměla hráče ke hraní. Je ale fajn, že přinesla poměrně dost nového contentu, a tak CS:GO oživila.

4. Phasmophobia

Mezi nejprodávanější hry se Phasmophobia v podstatě tedy řadí jako druhá, vynecháme-li předměty, které hrami přímo nejsou. Vyhrála na The Game Awards cenu nejlepší debutová hra roku, není tak divu, že si drží místo na tak vysokých příčkách. Více se o této multiplayer horrorovce můžete dozvědět v naší recenzi.

5. Death Stranding

Death Stranding se rok po první vydání na PS4 a půl roku po vydání na PC také drží ve výšinách. Je vidět, že Hideo Kojima zde odvedl velký kus práce, který jistě nebude jen tak zapomenut. Bravůrní příběh a mnohem více, jak ostatně můžete vyčíst z naší recenze. A co víc – Kojima Productions chystá něco dalšího! Doufejme, že to bude masterpiece na minimálně podobné úrovni.

6. Among Us

Na mobilech zdarma, na Steamu za 4 eura. A i přesto si lidé hru kupují, což značí, že je hra prostě úžasná. Městečko Palermo v online verzi, kdo o Among Us ještě neslyšel, měl by se stydět. Na přední pozice sice vystoupala až po poměrně nedávném hypu způsobeném streamery, ale to vůbec nevadí. Vyšel dokonce i krátký film.

7. Fall Guys

Fall guys je asi další hrou, kterou netřeba příliš představovat, stejně jako Among Us. Šedesát panáčků, hromada arén, jen jeden zvítězí. Za svůj život si zažila mnohé – úpadky v podobě cheaterů, dobrý pocit v srdíčku díky dobročinným akcím, a třeba aktuálně začala třetí sezóna. Těžko teď říct, jakou životnost bude ještě hra mít, ale dovolím si odhadnout, že na pár let ještě minimálně nevymizí.

8. Hades

Hades byl také nominován na The Game Awards, a to dokonce jako nejlepší hra roku. Tam sice své místo pustil The Last of Us Part II, ale to vůbec nevadí. Tento rogue-like dungeon crawler je i tak velmi úspěšnou hrou.

9. Football Manager 2021

Další z titulů, který snad vůbec netřeba představovat. Ačkoli se zaměřuje na velmi specifickou část hráčů, žádná lepší alternativa pravděpodobně neexistuje. Pravý Football Manager je prostě jenom jeden. A vzhledem k tomu, že se každoroční verze od sebe příliš neliší, tak si můžete přečíst naší recenzi na loňskou verzi hry, tedy Football Manager 2020.

10. Grand Theft Auto V

GTAčko fakt představovat nebudu. On snad existuje někdo, kdo ho ani po květnovém rozdávání na Epicu zdarma nemá? Očividně ano. Souvislost s výší prodejů také může být s novým heistem.

Toto jsou nejprodávanější hry na Steamu za poslední týden. I když je většina na tomto žebříčku i mnohem déle, a pravděpodobně i mnohem déle bude. A pro pobavení na závěr, pár bugů z nejprodávanější hry měsíce.

Patrik Broniek

Fanoušek počítačových her, esportu a hudby.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button