NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

War Thunder teasuje nový velký update

Gaijin Entertainment vydává teaser trailer na nový update k populární hříčce War Thunder jménem New Power. Ten má vyjít v půlce listopadu a přinese nativní podporu konzolí nové generace. Tato aktualizace přinese navíc i novou verzi Dagor Engine, velké námořnictvo a spoustu dalších překvapení.

Skoro všechny grafické prvky a efekty byly vylepšeny, včetně malých detailů jako je tráva pod pásy tanků nebo mraky propíchané proudovými stíhačkami. War Thunder také dostane podporu technologie DLSS pro plynulejší a jasnější obraz.

Nativní verze War Thunderu pro PlayStation 5 a Xbox Series X|S poběží ve 4k rozlišení a stabilních 60 FPS. Hra si udrží svou cross-play funkci a hráči na všech platformách spolu dále budou hrát na jednom serveru. Všechen obsah a mnoho grafických vylepšení z nové aktualizace “New Power” bude dostupná i na konzolích PlayStation 4 a Xbox One.

Kompletní popis nových grafických a herních prvků, více informací o novém námořnictvu a plný seznam nové bojové techniky bude publikován na oficiálním webu War Thunderu v následujících dnech a týdnech.

Tomáš "Strachkvas" Strašák

Rád hraji strategie, RPG a Counter-Strike. Miluju bušení do bubnů a nemám rád kacíře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button