NovinkyPCPS5Xbox Series X

Street Fighter 6 nejhranější hrou na steamu

Street Fighter 6, nejnovější pokračování kultovní série bojových her od společnosti Capcom, se stalo obrovským hitem na platformě Steam. Od svého uvedení se Street Fighter 6 stal nejhranější hrou Capcomu na této populární herní platformě, což ukazuje na obrovskou popularitu a přitažlivost této žhavé novinky.

Hráči z celého světa se vrhli do bojových arén Street Fighteru 6, aby se utkali s ostatními hráči a ukázali své dovednosti. Díky inovativnímu hernímu designu, bohatému obsahu a neuvěřitelnému vizuálnímu zpracování se Street Fighter 6 stal neodolatelnou hrou pro všechny fanoušky série ale i nové hráče.

Jedním z hlavních faktorů, který přispěl k obrovské popularitě Street Fighteru 6 na platformě Steam, je vylepšený síťový kód (netcode) vyvinutý společností Capcom. Tento síťový kód se stará o propojení hráčů online a zajišťuje plynulý a stabilní zážitek během všech online soubojů. Capcom se zavázal k dalšímu vylepšování síťového kódu a ujištění, že hráči mohou plně využívat potenciál online hraní bez jakýchkoliv zádrhelů a zpoždění.

Rekordní počet hráčů, kteří souběžně hrají Street Fighter 6 na Steamu podle stránky SteamDB překročil 65 873 hráčů. Pro srovnání, jeho předchůdce Street Fighter 5 dosáhl historického maxima 14 783 hráčů, v době vydání rooku 2016.

Počet hráčů Street Fighter 6 z něj nejen dělá nejhranější bojovou hru ve své vlastní franšíze, ale má také více hráčů při uvedení na PC než sériový rival Tekken 7 (18 966) a dokonce více než Mortal Kombat X od NetherRealm Studios (15 743). ) a Mortal Kombat 11 (35 147).

Společnost Capcom je nadšená ohromujícím úspěchem Street Fighteru 6 na platformě Steam a slibuje nadále podporovat hru a přinášet nový obsah a aktualizace, které udrží hráče ve hře za každou cenu.

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button