NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

WWE 2K22 je tady a představuje oficiální trailer

Jestli je něco co máme fakt rádi, tak to jsou každoročně se opakující hry. Není přeci nic sladšího než každý rok dávat tu stejnou sumičku peněz za videohru, která nám leží v knihovně. Jediná změna bylo číslo ročníku na konci a jiný titulní obrázek. Budete překvapení, když vám povím, že se nebavíme o FIFA nebo NHL že? WWE 2K22 bylo v recyklaci obsahu přeborníkem. Hráči dostávali málokdy nějaké nové herní featury nebo režimy. Pak přišel rok 2021 a WWE se nového dílu nedočkalo? Jak je to možné? Inu hlavně proto, že WWE 2K20 byl tak problémovou verzí, že se studio konečně rozhodlo vyslyšet hráče a jeden rok vynechat. A jak se zdá, WWE 2K22 opravdu přináší samé změny a nový trailer se nám snaží i ukázat jaké.

WWE 2K22 trailer představuje ty největší “změny”

Trailer samotný sází na fanoušky sportu wrestlingu. Ukazují se zde ty největší hvězdy z let současných i minulých. Chybět nesmí ani takový Undertaker. Když už jsme ale u těch změn. WWE 2K22 trailer nám ukazuje i ty dvě největší featury, na které se máme těšit. A to je nový engine a údajně fresh gameplay. Tak nevím jestli se konečně budu cítit jako John Cena, ale nějaké výraznější změny už by to opravdu chtělo.

Těšit se můžeme i na nový herní režim

Jak nový engine nebo nový gameplay vypadá se koneckonců dozvíme. WWE 2K22 ale přichází i s další obrovskou novinkou. Je to až k nevíře, ale dvaadvacátý ročník wrestlingové hry přináší herní režim MyGM! Jak převratná událost, že si konečně budeme moci založit kariéru v podobě generálního manažera WWE! Vždyť to je tady s námi už od FIFY 07! Teď vážně. Nový ročník přinese možnost stát se hlavounem celé organizace a na starosti budeme mít jak RAW divizi tak Smackdown i nižší divize NXT nebo NXT UK. Čekají nás superstar výběry, soupeření s dalšími GM a tak dále. Na papíře to vypadá dobře co říkáte? Nicméně vyzkoušet si to můžete už teď. Hra vyšla pro PC, Xbox Series i Xbox One, PlayStation 4 i PlayStation 5.

Zdroj
Foto: 2K Sports

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Jiří
Host
Jiří
1 rok před

MyGM není úplně nový režim.. Ve Smackdown vs Raw 2007 byl tenhle režim taky. Jenže ho pak bůh ví proč odstranili na 15 let..

Jan "White Rabbid" Kőrmendy
Člen
Reply to  Jiří

Děkujeme za zajímavou informaci 🙂 je otázkou proč něco takového udělali, ale z testování zatím vyplývá, že je dobře, že se tato funkce vrátila 🙂

Back to top button