Google StadiaNovinkyPCPS4Xbox One

Do Zombie Army 4 se dostává druhá část story kampaně

Jak jsme už dříve psali, zombie rubačka Zombie Army 4 je poměrně ready to fun akce až pro 4 hráče. Je nám úplně jasné, že tohle není tak zcela titul, který by vládl vašim knihovnám ale pokud náhodou uvažujete nad zombie mlátičkou, well serve yourself. Zombie Army 4 přináší druhou story kampaň.

Vlak nebo vzducholoď – všude hlavně zombies

V druhé části ze tří budeme tentokrát čistit celý vlak plný nakažených zombie. Ten sweet loot samozřejmě chceme všichni a i proto je do hry přidána SVT-38. Ruská puška, která vám má pomoct přemoc hordy zombies. Pokud nejste úplně fans pušek, bude vám k dispozici také klasický britský sten. Dále je do hry přidáno pár nových skinů. Jeden z nich vypadá krapet jako nevlastní brácha Kratose kdyby měl bojovat proti zombíkům místo bohům. Pokud by vám ale narvaný vlak přišel málo, budete do toho huntěni ze vzduchu díky zeppelinu. Co může být víc?

Toto nové rozšíření je samozřejmě zahrnuto v rámci season passu. Pokud pass nevlastníte dá se dokoupit zvlášť. Cenovka je nějakých 150Kč. Tak co vy? Chystáte se znovu do Zombie Army?

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button