IndieMobileNovinkyPCTéma dne

Among Us: Nadšenec hru přebudoval v Unreal Enginu

Populární hra Among Us byla předělána nadšencem Fat Dino v Unreal Enginu 4. Oproti grafice původní hry působí nejen reálně ale i o dost více hororově, než originál. Gameplay je také o mnoho děsivější, protože se hraje z pohledu první osoby. Podívejte se na záběry z reálnější verze této multiplayerové hry níže ve článku.

Fat Dino poměrně věrně replikoval původní hru, ačkoliv ji v mnoha ohledech pozměnil k realističtějšímu pojetí. Při vytvoření hry v Unreal Enginu 4 vsadil na realistickou 3D grafiku, oproti 2D grafice hry původní. Značnou změnu prodělal i samotný gameplay. Autor této kopie populární hry totiž převedl hru do první osoby. Tím pádem je gameplay děsivější a složitější jak pro impostery, tak pro crewmembery.

Fat Dino ve hře změnil a poupravil i některé z dílčích úkolů, které musí členové posádky plnit v minihrách. Ačkoliv si hru zahrál se svými přáteli, k jejímu veřejnému vydání zatím práva nemá a tak nám nezbývá než počkat, jestli se s tvůrci nějak nedohodne (většinu svých výtvorů totiž oficiálně vydá na svých stránkách). I tak můžeme ale doufat, že se jednou původní autoři hry k podobnému kroku odhodlají. Ze hry s víceméně komickou grafikou by se totiž takto mohla stát další hororová multiplayerovka, která by se mohla přidat do řad her jako Dead by Daylight nebo Deceit.

Na video, kde youtuber napřed 3D verzi Among Us tvoří a následně ji hraje s přáteli, se můžete podívat zde:

Populární hra Among Us rozděluje lidi na dva týmy, na Crewmates a na Impostors. To jsou vrazi v přestrojení, kteří mají za úkol ostatní členy posádky potají zabít. Hra vznikla v roce 2018 pod studiem InnerSloth a poslední dobou zažívá vzestup v popularitě hlavně díky youtuberům a streamerům. Hra se dá koupit na Steamu za pouhá čtyři eura.

Kristýna "Rem" Dostálová

Vypařenka, která ráda paří, čte, píše a skládá hudbu. Když nedělá nic z toho, běhá po lese v kostýmu elfa při aktivitě, které se říká LARP. Důležitým okamžikem jejího života se stal den, kdy začala pařit Skyrim. Zbytek, jak říkají, je už legendou.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button