HryNovinkyPC

World of Warcraft: Classic hlásí úspěšný start

Po dlouhých měsících čekání jsme se konečně dočkali – spuštění Vanilla verze World of Warcraft je tady. Nadšení dobrodruhové byli konečně vpuštěni do světa Azerothu tak, jak ho známe z před dlouhých minulých let. Jedná se o velmi úspěšný start – o Classic je skutečně velký zájem – hned po půlnoci našeho času se doba čekání na připojení do hry mohla prodloužit až na několik dlouhých desítek minut či dokonce i něco málo přes hodinu.

Kdo se nemohl či nechtěl zúčastnit launche a sledoval streamy na platformě Twitch, přidal se k jednomu z 1 100 000 sledujících, což se “WoWku” nepovedlo už opravdu velmi dlouhou dobu. Úspěch ostatně hlásí i společnost Blizzard – příjmy z předplatného hry stouply na rekordní hranici za posledních několik let, za což mohou být nepochybně vděčni právě Classic verzi hry. Ke hraní ani nepotřebujete silný počítač, ve hře je totiž drtivá většina ve věcí ve stejném stavu, jako tomu bylo v patchi 1.12.1, tedy posledním patchem před expanzí The Burning Crusade. Hru si dokonce ani nemusíte kupovat, stačí si zaplatit předplatné a zdarma ji stáhnout z Battle.net klienta.

Redakce Gamesmag.cz

Články na kterých pracovalo více členů redakce, popřípadě členové redakce, kteří pro nás psali externě, náhodně, nechtějí být jmenováni, nebo pro náš magazín již nepíší: Deny Szoó, Adriana Malá, Martin Fojtek, Klára Kropáčková

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button