NovinkyPCPS4Xbox One

Mafia: Definitive Edition dostává oficiální příběhový trailer

Mafia 1 – Ten drahocenný český poklad z rukou pana Vávry. Od oznámení jejího remake není v českých internetových diskuzích citelnější téma. Původně jsme měli hrát už na konci srpna ale Hangar 13 nás nechává ještě měsíc čekat. Pozitivní zprávou je, že nám ukázali oficiální story trailer.

Je to ale vůbec třeba?

Každý kdo začínal hrát v letech 2000 a dále si jistě nenechal českou klasiku ujít. Hra má u českých hráčů extrémně citlivé místo. A proč by taky ne? Byla ve své době unikátní, soupeřila s GTA 3 o nejlepší hru. Na druhou stranu je potřeba si přiznat, že celé story je takový sumář filmu “Mafiáni” v herní podobě. Jasně nemáme to nikomu za zlé, jen místo story traileru, kde všichni příběh moc dobře známe, bychom rádi viděli další gameplay záběry.

Paulie, Sam i Tom jsou plnoletí a vracejí se na herní obrazovky

Během traileru jsou vidět všechny hlavní a důležité postavy celého příběhu. Vidíme Sama, Tommyho, Paulieho. Je zde Sallieri i consigliere Frank. Hra působí opravdu líbivým kabátkem v moderním enginu. Co české hráče také nejvíc potěšilo je přítomnost dabingu od původních herců. Po letech se tak uslyšíme s Vašutem, Čtvrtlíkem a dalšími. Hry se dočkáme 26.září 2020 pro PC, Xbox i PS4.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button