Novinky

Ashley Tisdale ohledně role v The House of Ashes

The House of Ashes, nový titul ze série The Dark Pictures Anthology. Vývojáři Supermassive Games již mají na herním kontě například Until Dawn (2015) s Remi Malekem, Man of Medan (2019) a poslední titul Little Hope (2020). Hry jsou známé svým interaktivním survival herním stylem, který pracuje s butterfly effectem, kdy každé rozhodnutí ovlivňuje pozdější vývoj hry. Jako bonus můžete taky dohrát hru a nemusí vám nikdo přežít, tudíž volte moudře.

Série bude obsahovat celkem osm svazků. Na rozdíl od Until Dawn je zde také možnost multiplayeru, tudíž si ten pravý hororový zážitek můžete užít i s kamarády. Nechybí ani všemi oblíbené QTE, což je vždy záruka kvalitního zážitku.

Man of Medan sleduje partu pěti kamarádů, kteří výletují na jachtě. Mezi kapitoly je záhadný Kurátor, který nás provází dějem a postupně nám ho rozvádí. Je to záhadná postava, která je s vámi až do konce, ale vlastně se o něm nikdy nic nedozvíte.

Little Hope opět přináší pětici, tentokrát uvězněnou ve městě, kde jim o život usilují tajemné síly. Nechybí ani Kurátor, který zastává stejnou roli, jako u předchozích titulů.

O The House od Ashes víme, že vyjde 22. října 2021 na PC, PS4, PS5, Xbox One a Series X/S. Tentokrát zde máme partičku, která zůstane v podzemí mezopotámského chrámu během války v Iráku. Ashley Tisdale se zde chopí role agentky CIA, Rachel King. Hra pracuje s reálnými herci – jejich mimikou, pohyby a hlasy.

Tento díl přinese i pár vylepšení. Například kamera bude obohacena o 360° funkci. Postavy budou vybaveny i baterkou, kterou mohou v nenadálé situaci využít a nově se zde i pracuje s obtížností pro QTE.

Bunny

Malá králičice, která ráda čte knihy či komiksy, kouká na filmy nebo seriály a hraje hry. Krom toho o tom všem, ideálně dohromady, ještě raději mele s každým okolo sebe.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button