NovinkyPCPS5Xbox Series X

Producenti nového Resident Evil: Village nám posílají vzkaz

Pokud patříte mezi hráče, kteří sosají každou jednu novou hru ze světa Resident Evil a nemusíte si pak měnit plínky nebo rozsvítit půl baráku aby jste si došli na toaletu, tahle další zpráva je přímo pro vás. Po odhalení traileru na další Resident Evil, který jsme vám přinesli ihned po oznámení, nám producenti hry představují důležité novinky.

První důležité info je spíše ujištění, že hra je pokračování této legendární série. Přestože nemá v názvu číslo 8, samotní devs nás ujišťují, že hra bude pokračuje jako další díl. Upozorňují dokonce, že pokud se na název podíváte pozorně tak sami uvidíte římský symbol pro číslici 8. Další potvrzení přišlo ohledně plánovaných platforem. Hry se dočkáme pro Playstation 5, Xbox series X a PC. Hra samotná potom poběží na klasickém RE enginu. Ten vdechl život RE7, remaku RE2 a 3. V neposlední řadě poháněl i DMC5. Engine je momentálně speciálně upravován a vylepšován pro novou generaci konzolí. Nový RE by měl přinést ještě působivější pocit při hraní, grafické zlepšení a ještě lepší ozvučení. To asi čekáme všichni, vývojáři však nezapomínají dodat, že hra by neměla mít téměř žádný loading. Příběhově bude hra zasazena pár let po událostech z posledního dílu Biohazard. Budeme sledovat příběh Ethana Winterse. A že jste se těšili na Chrise? Kroťte své nadšení. Ve videu je zmíněno, že Chris se sice vrátí, ale ne tak jak byste si přáli. Právě Redfield je důvod proč je život Ethana vzhůru nohama. Hra využívá kladně hodnoceného first personu, který byl v 7 díle. Byl také krátce představen inventář. Pokud jste fanoušky inventáře ze sedmičky nebo remaků 2 a 3 tak budete nadšeni. Funguje prakticky stejně. Pokud si chcete video sami projít, máme ho pro vás k dispozici

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button