NovinkyPCPS5Xbox Series X

Vychází GTA 5 a GTA Online next gen verze

Je to až neuvěřitelné, že jsme v roce 2022 a stále se bavíme o něčem, co vyšlo v roce 2013 na konzole PlayStation 3 a Xbox 360. GTA 5 je tady s námi už neuvěřitelných 9 let. Za celou tuhle dobu si hra prošla vším. Dostala se mezi nejhranější hry vůbec a její verze GTA Online stále udržuje vysoké počty aktivních hráčů. Rockstar prostě ví jak na to. Taky ale ví, že jsou tady nové konzole. Proto jsme se dneska dočkali GTA 5 next gen verzí. Jestli jsme někde očekávali milking známé série, mířili bychom asi do Francie a ne k Rockstaru.

GTA 5 next gen update nabídne co jsme všichni čekali

Chápu, že se to může zdát jako obrovská událost. Devět let stará hra se nám dostává na rok staré konzole a my bychom za ní měli utratit další peníze. A co nové verze hry přinesou? Předně se jedná o velké vylepšení grafického zpracování celé hry. Konečně si můžeme hru zahrát v rozlišení 4K a 60 FPS. K tomu si můžete přidat HDR nebo ray tracing. Textury se dočkaly také určitého zlepšení. A jestli bude tradiční načítání GTA 5 trvat stejné i u next gen verze? Podle Rockstaru na tom pořádně máknuli, a hra načítá svižněji. Nechybí tady haptická odezva triggeru u DualSense ovladačů nebo 3D zvuk.

Veškerý obsah, masivní Online, ten pravý GTA zážitek

Pokud budete hrát GTA 5 na next gen konzolích úplně poprvé, a zajímá vás hlavně Online, Rockstar vám slibuje mnohem snazší začátky, než tomu bylo při vydání předchozích verzí. Implementovali do hry nový “Career Builder”, který nám pomůže v budování reputace a vydělávání tolik potřebných peněz. Tenhle nový Career Builder je ve hře k dispozici pouze, pokud začnete Online s novou postavou. Next gen verze přinášení přepracované hlavní menu hry a hlavně přístup ke všem předchozím content updatům. Neměli bychom tedy za svoje peníze přijít ani o kousek herního obsahu. Vrátíte se opět do Los Santos?

Zdroj
Foto: Rockstar Games

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button