NovinkyPC

Konec streamovací platformy Mixer

Jedna z nejžhavějších novinek, co si pro nás mohl Microsoft připravit je, že jejich téměř nová streamovací platforma Mixer právě končí a bude nahrazena konkurenčním Facebook Gaming. I když v prohlášení není přesný důvod ukončení, tak je všem jasné, že Mixer nestačil konkurovat obrovským a světoznámým značkám jako je třeba Twitch.

Všichni streameři, kteří se dostali do Partners programu o nic nepřijdou, protože všechny výhody včetně statusu jim zůstanou na Facebook Gamingu. Před ani ne rokem si Microsoft sehnal pod svá křídla mnoho populárních streamerů, včetně Ninji nebo Shrouda, kteří přešli z Twitche. Kdo by z vás ale neudělal to stejné, kdyby jste dostali tak štědré smlouvy od Microsoftu jako dostali právě již zmínění streameři. Ovšem tím přišli o mnoho diváků, protože místo toho aby sledovali své oblíbené streamery na jiné platformě, raději si našli někoho jiného na Twitchi.

Oba streamery to mrzet nemusí, protože jim podle všeho Facebook nabídl skoro dvojnásobek toho, co jim platil Mixer. Oba to ale odmítli a radši si vzali již slíbenou částku od Mixeru, díky tomu si přišli na více než 10 milionů dolarů.

TheKrysaa

Hráč celým svým srdcem i duší. Miluji knížky, videohry, filmy a sport.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button