NovinkySeriály

Televizní seriál The Last of Us by mohl být už příští rok

Každý se něj hodně těší a každý je zvědavý, zda bude televizní seriál dosahovat stejných kvalit, jako herní fenomén. Sám jsem na to zvědavý a čekám na každou informaci, která vypluje na povrch. A jedna tu už je. Na instagramovém účtu Kantemira Balagova se objevil seznam nových projektů a mezi nimi „Série The Last of Us (2022)“. Modlete se s námi.

Natáčení The Last of Us už probíhá

Pokud bych měl hádat, kdy přesně by premiéra měla spatřit světlo světa, tak musím být poněkud skeptický a říci spíše konec příštího roku. Natáčení začalo teprve před pár týdny, takže je velice nepravděpodobné, aby to bylo dříve. Natáčet se už začalo v Calgary, kde herec Gabriel Luna sdílel na svém Instagramu fotku společně s hereckými kolegy.

Společně s Bagalovem budou na seriálu pracovat i černobylský tvůrce Craig Mazin a Neil Druckmann z Naughty Dog. Tito dva se postarají o scénář a snad i nějaké ty vtipné hlášky. Pokud jde o režiséra, tak Bagalov debutoval v roce 2017 a v roce 2019 získal ocenění za nejlepší režii na festivalu v Cannes za historické drama Beanpole. Takže seriál by měl být ve velice dobrých rukou.

V hlavní roli Joea uvidíme herce ze seriálu Hra o Trůny: Pedra Pascala (ano, ten co s končil s rozdrcenou lebkou) a Bella Ramsey se chopí role malé Ellie. Hlavní herecké duo bylo podle mě vybráno opravdu dobře.

Neil Druckmann nedávno i potvrdil, že seriál v první sezóně dostane celkem 10 epizod a každá bude trvat okolo jedné hodiny. Já věřím tomu, že seriál zaznamená podobný úspěch, jako třeba Zaklínač. Na jeho druhou se mimochodem můžeme těšit letos. Více infa o připravované druhé sérii najdete zde.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button