DeskovkyNovinky

Desková hra The Witcher: Old World

Tak je to konečně tady, CD Red Projekt vydává dalšího zaklínače. Nejedná se ale o hru na nějakou konzoli, bude to desková hra. Autorem deskovky The Witcher: Old World je Łukasz Woźniak, který už vytvořil například hru Mercurius. Hra samotná bude pro dva až pět hráčů. Také otevře hráčům nové možnosti, protože se vrátí v čase až do dob před příběhy legendárního Bílého vlka Geralta z Rivie.

Na výběr bude mít hráč z pěti zaklínačských škol. Školy Kočky, Vlka, Medvěda, Zmije a Gryfa. Jedna hra by mohla trvat až tři hodiny, během kterých bude váš zaklínač cestovat po rozsáhlé mapě. K tomu bude bude možnost si utvořit svůj vlastní skill set pomocí vybraných karet. Včetně vybraných útoků i magických znamení. Pomocí právě těchto karet budete moci vytvořit co nejsilnější kombinaci, aby váš charakter byl správným reprezentantem své školy.

Cílem hry je získat 4 až 6 trofejí. Ty se dají získat všemi možnými způsoby. Můžete bojovat v hospodách proti jiným zaklínačům, trénovat, lovit, zabíjet příšery a řešit vybrané úkoly. Pravděpodobně jste se všichni začali těšit na svého vlastního zaklínače, ale bohužel musíme oznámit, že vydání hry se odhaduje až na jaro roku 2022. Cenou útěchy může být komiks The Witcher 5: Fading Memories, který se snad brzy dostane i do České republiky.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button