NovinkyPCPS4Xbox One

Dragon Ball Z: Kakarot – anime jízda pokračuje!


Microsoft pokračuje v budování svého anime repertoáru a odhaluje další hru ze světa Dragon Ball. Nová hra se jmenuje Dragon Ball Z: Kakarot a jedná se o RPG z pohledu třetí osoby.

V traileru můžeme vidět známé tváře od Goku, Vegety, Freizy po Nappu a ostatní. Nevyhneme se obřímu souboji s Friezou ve kterém se Goku promění v Super Saiyana a dalším ikonickým momentům známým právě z anime. Také bychom neměli zapomenout na to, že se na hře podílí i samotný tvůrce předlohy Akira Toriyama, který před vydáním traileru řekl:

“Tato hra přivádí svět Dragon Ballu k životu a jsem si jist, že si všichni fanoušci užijí až je tento svět plně pohltí. Doufám, že si hru užijete.”

Dragon Ball Z: Kakarot vyjde na začátku roku 2020 a zamíří si to na PC, Xbox One i PlayStation 4. Na hře pracuje studio CyberConnect2 a bude opět vydána společností Bandai Namco.

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button