FilmyNovinky

CEO Amazon Studios si je jistá úspěchem seriálu Pána prstenů | Novinka

Jedno z nejlepších fantasy všech dob, které se má stát nejdražším seriálem všech dob (hovoří se až o neuvěřitelných 10 miliardách korun, tedy 465 milionech dolarů) je už před vydáním předurčeno k úspěchu. CEO Amazon Studios Jennifer Salke v rozhovoru pro Hollywood Reporter řekla: „Celá první sezóna je jedna obrovská budovatelská show. Kolik lidí bude sledovat Pána prstenů? Hodně. Celosvětové publikum bude šokováno kvalitou naší práce, a my jsme si jistí, že seriál bude slavit úspěch.“

Je fajn, že si Amazon věří. Seriál úspěch potřebuje, ale já se upřímně bojím, že nemá žádnou, ale absolutně žádnou šanci, stát se jakýmkoliv srovnatelným „sourozencem“ legendární filmové trilogie. To, že se někam sypou obrovské peníze, což spíše bude odpovídat předraženému CGI, než nějakému kvalitnímu příběhu, neznamená automaticky kvalitu.

Objevíme v dávné minulosti Středozemě, konkrétně v Druhém věku. Což je období, kdy je Sauron ještě hrdým elfem, Prsten moci bude teprve skut a Morgoth ještě není definitivně poražen. Měli bychom také vidět Mlžné hory, legendární ostrov Númenor nebo elfské království Lindon. Je překvapivé, že už se automaticky počítá s více sériemi. Čím více se vydání blíží, tím větší mám ale strach, že se bude jednat o předražené seriálové zakopnutí.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button