ExkluzivněNovinkyTéma dne

Nová gamingová platforma ALL4GAMERS je tady!

Pod křídly mezinárodního vydavatelství AVERIA.NEWS společně s partnerským portálem GAMESMAG.cz, právě vznikla nová mezinárodní platforma pro všechny, kteří se zajímají o herní novinky z oblasti PC, konzolí a světa kolem tzv. “gamingových“ aktivit. Pokud se zajímáte o to, co a kde se právě hraje, kdo je tým nadšenců z ESA, nebo vás baví tzv. “streamování“ her, recenze, videorecenze a sledujete na YOUTUBE, TWITCHi nebo MIXERU hry, je tato platforma pro vás ta pravá. Tato platforma se jmenuje ALL4GAMERS a informace o aktuálním spuštění najdete na webu www.ALL4GAMERS.cz. Ten je sice aktuálně ve výstavbě, ale už nyní na něm najdete novinky a odkazy na vše o gamingu v CZ/SK!

Platforma bude poskytovat veškeré informace o herním dění u nás i ve světě a můžete očekávat i nejlepší recenze na hry a herní příslušenství. V nejbližší době také očekávejte spuštění eshopuwww.ALLGAMERS.store o kterém vás budeme včas informovat.

Aby vám neutekly žádné informace, přidejte se k nám na FACEBOOKU a ve skupině ALL 4 GAMERS CZ & SK.

BE GAMER… A4G

Vedení Gamesmag.cz

Kde nás najdete:
https://www.facebook.com/all4gamersczsk/
https://www.facebook.com/groups/all4gamersczsk/
https://instagram.com/all4gamers.cz
https://mixer.com/all4gamers
https://www.twitch.tv/all4gamersczsk

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button