NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Zvolte si vlastní tým roku v TOTY výběru FIFA 22

Drazí fotbaloví i nefotbaloví fanatici. Milí fanoušci čutané, fočesu nebo třeba socceru. Nemůžu říct, že je tady každoroční, všemi oblíbená akce zvaná Team of The Year pro ročník FIFA 22, protože letos si to EA pojala po svém a místo každoročního uveřejnění během oznamování ceny zlatého míče jsme museli čekat až do ledna letošního roku. Tak či tak je to tady. Výběr hráčů TOTY je oficiálně venku a vy sami určíte, kterého z vybraných hráčů poctíte svým hlasem a dáte mu tak možnost zabojovat o jednu z těch nejlepších karet, které můžou ve hře získat.

Máte na výběr až z 80 hráčů

Když překonáte všechny fyzické i psychické bloky, které vám hraní letošního ročníku FIFA 22 způsobují a dostanete se na webové stránky EA, ihned uvidíte možnost vlastního hlasování. Zde dostáváte na výběr z 80 hráčů, které EA určila na základě toho, jak moc je hráči během uplynulých 12 měsíců hráli v režimu FIFA Ultimate Team. Ano hra vyšla 26. září ale již máme statistiky za posledních 12 měsíců. Nicméně výběr je od brankářů až po útočníky a je čistě na vás, kterého z hráčů si zvolíte. Z osmdesátky musíte udělat 11 a je to teda sakra obtížná volba.

Finální TOTY sestavu se dozvíme…

Jakmile svůj hlas odešlete a EA ho zpracují, zařadí se do celkového hlasování. Takto ze všech hlasů od všech hráčů po celém světě nakonec sestaví finální jedenáctku, která se dostane do hry. Nemusíte být zklamaní, pokud se váš oblíbenec do konečného listu nedostane. Bývá zvykem, že jeden či dva hráči dostanou vlastní kartu, která bude takzvaná TOTY nominee. To znamená, že tento hráč byl velmi často vybíraný do TOTY týmu, ale nevlezl se do té ultimátní jedenáctky. A kdy se kompletní TOTY objeví ve hře? To nikdo neví. Na samotných stránkách EA neuvádí datum a musíme si počkat. Nicméně v komunitních análech kolují zvěsti, že do konce ledna, bychom se toho mohli ve hře dočkat. Už jste dali svůj hlas?

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button