NovinkyPC

Trackmania bude zdarma!

O tom, že se studio Ubisoft Nadeo vrací s největším a nejpůsobivějším remakem legendární hry Trackmania Nations jsme už psali, ale do včerejška nebyly k dispozici žádné další informace. Ubisoft naštěstí včera oznámil, že nová Trackmania® nabídne hráčům tři odlišné závodnické zážitky podle toho, jestli zvolí základní, standardní nebo klubový přístup. Všechny tři verze budou dostupné od 1. července na Epic Games a Uplay.

„Trackmania je univerzální závodní hra, která hráčům nabízí tři úrovně zapojení. Naším cílem je uspokojit priority každého hráče. Základní přístup je zdarma a novým hráčům nabídne skvělou příležitost, jak se dostat do hry. Standardní a klubový přístup navíc poskytne pokročilejším hráčům nástroje pro tvorbu a sdílení,“ 

vysvětluje ředitel Ubisoftu Nadeo Florent Castelnerac.

Základní přístup: Tento přístup umožní hráčům závodit zdarma, ať už v singleplayeru či s ostatními hráči, na 25 tratích v oficiálních kampaních, které budou každého čtvrt roku obnovovány. V nich také budou hráči mít možnost získávat medaile a zaznamenávat své výsledky v regionálních žebříčcích. V kanálu Arkáda si budou moci užívat výtvory ostatních hráčů, zkoušet různé editory (tratí, záznamů a skinů) a servery pro hodnocení map. Pro běžné soutěžení bude dostupná každotýdenní soutěž Nations League.

Standardní přístup: Standardní přístup rozšiřuje volně dostupný obsah o bonusy spjaté s hráčskými výtvory včetně výběru „trati dne“ a neomezeného přístupu  k záznamům, editorům tratí nebo k serverům pro hodnocení map. Hráči se navíc můžou účastnit každodenních soutěží a ponechat si všechny „trati dne“ a „oficiální“ trati kampaně. Jednoroční předplatné standardního přístupu je dostupné za 9,99 $.

Klubový přístup: Kromě výše zmíněných výhod se mohou hráči s klubovým přístupem přidat do svých oblíbených klubů, a dostat se tak k exkluzivnímu obsahu a aktivitám, jako jsou speciální kampaně, úpravy skinů, místnosti online, tréninkové trati či soutěže. Zároveň mají možnost vytvářet si vlastní kluby a díky tomu sdílet svou vlastní tvorbu nebo organizovat vlastní soutěže. Hráči mají možnost účastnit se oficiální Open Grand League, kterou organizuje společnost Ubisoft Nadeo, a pokusit se kvalifikovat do turnaje Trackmania Grand League. Jednoroční předplatné klubového přístupu je dostupné za 29,99 $ a tříleté předplatné za 59,99 $. Hráči si smějí ponechat tratě, které získali z oficiálních kampaní a kampaní „trati dne“, i po konci předplaceného přístupu.

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button