aniMAGAnimeNovinkyTéma dne

aniMAG #7 – Rurouni Kenshin v posledním traileru, Nový hrdina v My hero Academii

Je tu sedmé vydání naší rubriky jménem aniMAG. Vzhledem k tomu, že svět anime je obrovský a novinek stále přibývá, vybereme pro vás každý týden ty nejžhavější a připravíme vám je na jednu rychlou přehlídku. Čeká vás přehled nejen samotných anime, ale i nějakých novinek ze světa mangy či her. Takže se pohodlně usaďte a připravte se, ať už koukáte u jídla, nebo během svojí chvilky odpočinku. AniMAG #7 je totiž jako vždy plný zajímavostí.

Rurouni Kenshin je tu s neskutečným trailerem

Čím více se blíží vydání filmu Rurouni Kenshin, tím více začínám být natěšený. Není se ale čemu divit, ten stupňující se hype je neuvěřitelný. Nyní se ještě k filmu připojila jedna z nejoblíbenějších japonských hudebních skupin ONE OK ROCK. Ta nazpívala píseň, která vás bude celým trailerem provázet. Zkoukněte ukázku a užijte si pravděpodobně poslední upoutávku před vydáním filmu.

Seven Seas budou pokračovat jak v manze, tak v light novel

Severoamerické vydavatelství Seven Seas Entertainment odhalilo hned několik nových licencí, které získalo pro nadcházející léta. Pokračování se tak dočkají mangy The Girl i Want is So Handsome!, Necromance, Cat in a Hot Girls´s Dorm The Two Lions, Kiruru Kill me nebo light novela I’m the Evil Lord of an Intergalactic Empire!

Eden se představuje v dalších ukázkách

Další letošní netflixovské anime Eden se představujev  pravděpodobně posledním traileru. Ve světě budoucnosti přežila poslední dívka, o kterou se rozhodli postarat dva roboti. Ostatní se ji ale budou snažit za každou cenu zabít. Tahle předloha přeci nemůže dopadnout špatně. Premiéra na Netflixu je už 27. května 2021.

Ultraman se vrací na Zem i Netflix

Fanoušci se konečně dočkají pokračování Ultramana. Film si připravuje společnost Netflix. Dočkáme se tak pokračování příběhu Kena Sato, superhráče baseballu, který se vrací do Japonska, aby se stal novým nositelem pláště Ultramana. Jeho plány se však stále komplikují, protože se k němu dostane potomek jeho úhlavního nepřítele a on jej bude muset vychovávat.

Je tu první teaser na Kakushigoto

Celým názvem Gekijou-henshuuban Kakushigoto -Himegoto wa nan desuka (neboli li Kakushigoto: Co je tajemství?) bude kombinovat příběh anime, které vycházelo v roce 2020 a nových filmových scén. Stejně tak zůstane pro film stejný opening a ending, kdy opening se jmenuje Chisana Bibi a ending Kiwa ma Tenneshoku. Příběh vypráví o autorovi hentai mangy, který se snaží, aby jeho dcera nepřišla na to, co její otec dělá. Prostě ideální komedie.

Do nejnovějšího filmu My hero Academia byl obsazen další dabér

Příprava filmu My Hero Academia The Movie: World Heroes Mission je v plném proudu. Nejnovější posilou se stal herec Ryo Yoshizawa, který dostal na starost hrdinu Rodyho Soula. Ten by měl ale být filmový, takže fanouškům pouze anime seriálu doporučuji, ať si na něj moc nezvykají.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button