NovinkyPC

Vývoj Dirt 5 kombinuje hry Dirt 2 a Dirt 3

Pokud patříte, stejně jako já, mezi nadšence do automobilového závodění, jistě vám neušlo, že se nám připravuje již páté pokračování Dirtu. Na svědomí ji budou mít Codies, kteří stojí za Dirt 4 i Dirt Rally 2.0. Nyní máme další info ohledně nadcházející hry mířící na next-gen konzole.

Hlavním zaměřením pro vývoj nové hry je kombinace z předchozích dílů Dirt 2 a Dirt 3. Nová hra nemá být nutně přetvořením předchozích her, má spíše využít jejich plusové stránky pro vytvoření co nejlepšího zážitku a posunutí franchíze zase o kus dále.

Hra obdržela kompletně nový model ovládání auta. Dále nabídne 10 světových lokací s různými tratěmi. Budeme závodit v New Yorku, Arizoně, Číně, Norsku, Brazílii, Řecku, Jižní Africe, Maroku, Itálii a Nepálu. Samozřejmostí jsou závody v noci, během měnícího se počasí, bude nám pršet, sněžit, foukat, pálit sluníčko…tedy vše co k jízdě na hlíně člověk může potřebovat.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button