ExkluzivněNovinkySoutěžeTéma dne

Rozdáváme ceny v hodnotě 10,000,- s Genesis a Gamlery!!!

A ne není v tom žádný chyták ani nic podobného. Tuhle soutěž / giveaway jsme měli v plánu už dlouhou dobu, ale bylo to tak velké, že jsme doteĎ hledali ty nejlepší partnery kteří by do toho šli s námi! A s radostí můžu oznámit, že jsme je našli! Ceny do soutěže nám totiž dodali ti nejlepší partneři jaké jsme si mohli přát a to společnosti Genesis a Gamlery! Nyní už vás tedy dělí jen krůček od soutěže o věcné ceny, které najdete sepsány v okně níže! Doufáme, že vám soutěží uděláme radost a že se bude soutěž dost úspěšná na to, abychom vám mohli přinést v budoucnu i další, takže sdílejte kde se dá! Teď už ale jak na to!

Jak se zúčastnit soutěže? Stačí kliknout na giveaway níže, přihlásit se a splnit jeden nebo více z 5 úkolů a jste automaticky ve slosování! Čím více úkolů samozřejmě splníte tím vícekrát se ve slosování objevíte, to znamená, že se ve slosování můžete objevit až 5x!

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button