ExkluzivněNovinkySoutěžeTéma dne

Rozdáváme ceny v hodnotě 10,000,- s Genesis a Gamlery!!!

A ne není v tom žádný chyták ani nic podobného. Tuhle soutěž / giveaway jsme měli v plánu už dlouhou dobu, ale bylo to tak velké, že jsme doteĎ hledali ty nejlepší partnery kteří by do toho šli s námi! A s radostí můžu oznámit, že jsme je našli! Ceny do soutěže nám totiž dodali ti nejlepší partneři jaké jsme si mohli přát a to společnosti Genesis a Gamlery! Nyní už vás tedy dělí jen krůček od soutěže o věcné ceny, které najdete sepsány v okně níže! Doufáme, že vám soutěží uděláme radost a že se bude soutěž dost úspěšná na to, abychom vám mohli přinést v budoucnu i další, takže sdílejte kde se dá! Teď už ale jak na to!

Ilustrační fotografie cen najdete v galerii pod soutěží

Jak se zúčastnit soutěže? Stačí kliknout na giveaway níže, přihlásit se a splnit jeden nebo více z 5 úkolů a jste automaticky ve slosování! Čím více úkolů samozřejmě splníte tím vícekrát se ve slosování objevíte, to znamená, že se ve slosování můžete objevit až 5x!

[rafflepress id=”3″]

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button