Novinky

Rockstar nabírá lidi pro vývoj hry na next-gen konzole

Jste nezaměstnaný “ajťák”, a chcete konečně ve svém životě udělat něco smysluplného? Teď máte příležitost! Rockstar North, jenž stojí za vývojem Red Dead Redemption 2 nebo Grand Theft Auto V, nabírá lidi pro tvorbu nové hry pro next-gen konzole. Nejlepší na tom je, že nesídlí ani daleko za velkou louží, nýbrž ve skotském Edinburghu.

Volné pozice jsou pro Animation Systems Programmery, u jejichž popisku se Rockstar netají tím, že nově přijatí programátoři se budou podílet na vytváření pokročilých animačních systémů pro hru s rozsáhlým otevřeným světem a tvorbou postav, která vyjde na konzolích příští generace, tedy Playstation 5 nebo Xbox Scarlett. Ty by se měly objevit v prodeji před Vánočními svátky v příštím roce.

Teď si samozřejmě pokládáme otázku: “O jakou hru to vlastně půjde?” Na mysli nám přichází pár potencionálních titulů. Prvním adeptem je GTA 6, jelikož se po internetu šíří několik nepotvrzených povídaček a drbů. Tím dalším je Bully 2, čímž by šlo o pokračování “simulátoru šikany”, jehož první díl vyšel už před třinácti lety. Nebo možná jde o zcela novou věc?

Bohužel Rockstar je známý svým tajnůstkářstvím, a většinou se potvrzených novinek z jejich strany dozvídáme až v den vydání – psáno s nadsázkou. Tudíž nám nezbývá, než jen “špekulovat”, a čekat, co z toho vzejde.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button