NovinkyXbox OneXbox Series X

Ubisoft+ se stává součásti Xbox GamePassu

Proboha, to je zase další článek o Xboxu! Oni jsou v té redakci placení Microsoftem. No… Ne. ALE! Já si osobně nemůžu pomoct. To, co nám Xbox předvádí na začátku roku 2022, je prostě jedna velká paráda. Je to pár dnů, co jsme přinesli informaci o nových přírůstcích do GamePassu, dneska tu máme ještě větší petardu. I když není zase tak překvapivá, protože se o téhle spolupráci spekulovalo už během roku 2021. Ubisoft a Xbox spojují své síly a zasazují konkurenci další ránu.

Ubisoft+ součástí Xbox GamePassu

Když nám Ubisoft poprvé představil svou předplatitelskou službu Ubisoft+, někteří hráči se zhrozili, druzí nad tím mávli rukou a našli se i takoví, kteří tuhle možnost uvítali. Proč taky ne? Jejich subscription služba vyniká totiž především tím, že AAA tituly máte k dispozici v den vydání. Takže stejný koncept jako praktikuje právě Xbox GamePass. V roce 2021 se objevily první zvěsti o tom, že by se tyhle služby mohly spojit a hráči zelených konzolí tak dostali výhody služby Ubisoft+, která byla výhradně pro PC. A konečně se to stává realitou!

Oznámení Rainbow Six Extraction v rámci Xboxu GamePassu

Jako dostat na konzole další službu, která přinese masivní knihovnu ubisofťáckých her, je fakt pecka. Jenomže tady díky bohu nekončíme. Nový díl Rainbow Six Extraction, který nám byl představen na E3 během loňského roku, už stihl být dokonce odložený. Tohle všechno ale hraje ve prospěch Xbox hráčů a oni sami se mohou těšit už na 20. ledna, kdy hra oficiálně vychází. Ubisoft totiž oficiálně oznámil, že Rainbow Six Extraction bude součástí služby Xbox GamePass už v den vydání! R.I.P. všichni, kdo si hru předobjednali a zaplatili za ni vyšší stovky korun. Samotné datum kdy se objeví taky Ubisoft+ na Xbox konzolích zatím nevíme. Co na tohle říkáte? Využijete služby Ubisoft+ nebo nepatříte mezi fanoušky tohohle studia?

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button