NovinkyPCPS4

Dead by daylight: Holiday Horror Collection

Dead by Daylight vydává novou sadu skinů jak pro killery, tak pro survivory. Sada nesoucí název Holiday Horror Collection tak ozvláštní gameplay pro mnohé nadšence, kteří rádi hrají tuto hororovou multiplayeorovu hru. Najdete v ní šílené vánoční svetry, ale i Trappera s maskou děsivého čerta Krampuse.

Vánoční nadílka nových skinů

Trapper jako Krampus – děsivý čert

Do hry přibývají nové skiny, které jsme vám ohlásili již v předchozím článku. Tentokrát jsou zaměřené na to, aby do děsivé hry přinesli trochu té vánoční radosti a kýčovitosti. Skiny si můžete zakoupit skrze hru.

Červená a zelená

Co řve “Vánoce” víc, než kýčovité červené a zelené barvy? Právě do nich herní vývojáři oblékli postavu Claudette, proslulou třeba tím, že dokázala ve hře splynout s okolím. Ve svetru ze skinu “Claudette Claus” ji zřejmě žádný killer tak snadno nepřehlédne. Stejně tak oblíbený/neoblíbený Dwight vsadil na červené a zelené barvy. Stal se z něj tak dokonalý dáreček.

Na druhou stranu nový killer (nebo spíše dva killeři) Twins vsadili pouze na červenou barvu. Skin guts je obléká do vánočního řetězu ze střev. Trapper na sebe vzal zase masku Krampuse. Kdyby takový čert chodil u nás v doprovodu s Mikulášem, kdejaké dítě by zřejmě několik týdnů nespalo.

Dead by daylight: Holiday Horror Collection Trailer

Pokud vás ukázka kostýmů dostatečně naladila, podívejte se na celé video, kde si můžete skiny prohlédnout ještě lépe:

Něco málo o Dead by daylight

Dead by daylight je asymetrická multiplayerová hororová hra, která byla vydána roku 2016. Hrát ji může až pět hráčů. Jeden vrah stojí proti až čtyřem přeživším. Cílem hry je pro vraha, aby obětoval všechny přeživší staré entitě. Přeživší se naopak snaží přežít a utéct z mapy pomocí opravených generátorů, které jim otevřou bránu.

DBD stále nabírá na oblíbenosti a oslavilo v tomto roce už čtvrté výročí.

Kristýna "Rem" Dostálová

Vypařenka, která ráda paří, čte, píše a skládá hudbu. Když nedělá nic z toho, běhá po lese v kostýmu elfa při aktivitě, které se říká LARP. Důležitým okamžikem jejího života se stal den, kdy začala pařit Skyrim. Zbytek, jak říkají, je už legendou.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button