HryNovinkyPCPS4Xbox One

Elden Ring až příští rok

Mnozí si mysleli, že se Elden Ring dočkáme už na konci tohoto či na začátku příštího roku, nicméně nedávno byl zřejmě omylem uveden do předprodeje na internetových stránkách obchodu Target s datem vydání 30. června. Hra byla samozřejmě téměř okamžitě z prodeje stažena a společnosti From Software i Bandai Namco to odmítly komentovat.

O hře samotné toho zatím víme bohužel jen velmi málo. Vzhledem k tomu, že se jedná o titul od From Software, můžeme s velkou pravděpodobností čekat hratelnost podobnou sérii Dark Souls, jelikož to autoři umí skutečně skvěle. Dalším střípkem je, že se společností spolupracuje i George R. R. Martin, autor slavné Hry o Trůny. Prezident From Software rovněž na E3 uvedl, že co se týče velikosti herního světa, půjde o zatím jejich největší počin. Hry se dočkáme jak pro PC, tak i pro PS4 a Xbox One.

Redakce Gamesmag.cz

Články na kterých pracovalo více členů redakce, popřípadě členové redakce, kteří pro nás psali externě, náhodně, nechtějí být jmenováni, nebo pro náš magazín již nepíší: Deny Szoó, Adriana Malá, Martin Fojtek, Klára Kropáčková

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button