NovinkyPC

Dragon Age 4 – lokace potvrzena!

V minulém příspěvku jsem vám tu naservíroval fotku od producenta nového Dragon Age. Fotka vznesla strašnou spoustu otázek, na které se nikdo neobtěžoval odpovědět. Ale nejednu otázku nám BioWare nyní zodpověděl! Sice jim v rukávu určitě zbývá několik legendárních překvapení, ale to nejdůležitější již víme.

Veškeré informace vychází z vydané knížky Bioware: příběhy a tajemství za 25 let herního vývoje. Pro nás, většinu fanoušků série Dragon Age, je upřesnění lokace malé překvapení. Bylo to totiž nastíněné v poslední scéně přídavku Trespasser a přestože to je již 6 let zpátky a spousta plánů do budoucna se změnila, lokalita nám byla odhalena.

A kam se podíváme?

Tevinter, mnohokrát opěvovaný Tevinter. A také spousta odhalených Concept artů nám potvrzuje, že se podíváme i do jiných krajin. Zářící město je jistě Antiva City – hlavní město Antivy, která sousedí s Tevinterem z východu. Objevuje se i obrázek kostěné Mourn Watch, která chrání Thedas před okultními a sektovními hrozbami. Ta oplývá okolím necropolis a přestože není jejich přesná lokalita více upřesněná, necropole jsou hojně používané v Nevaře (Nevarra). Její obyvatelé jsou známí mumifikováním zesnulých a leží směrem na jih od Thedasu. Další obrázky ukazují gildu The Lords of Fortune neboli lovce pokladů, kteří jsou roztroušeni po spoustě míst, ale založeni v Rivainu. A samozřejmě The Deep Roads – zde asi není co vysvětlovat. Páč celý svět je jako mraveniště prošpikovaný od těchto pracovitých kopáčů…

Za těch pár let od vydání úspěšného a zdařilého Inquisition se vývoj Dragon Age 4 několikrát zkomplikoval a odsunul. Hlavně personálními změnami. Kniha také není úplně aktuální, protože Mark Darrah a Casey Hudson odešli ze studia v prosinci minulého roku (o tom jsem psal v minulém článku).

A jak si stojí teď? Podle veškerých informací to vypadá na to, co máme od nich nejvíce rádi. Masivní, single-playerové RPG, obsazené námi známými postavami jako třeba Varric, Isabella, nebo konspirativní Solas.

Co zatím pevně očekáváme je upřesnění data vydání, ale EA nás ujistilo, že to bohužel nebude dřív, než v dubnu 2022.

MikeGuitarize

MikeGuitarze je hlavně špatný muzikant, beznadějný producent, netalentovaný skladatel, zlá osoba a ještě mnohem horší hráč. Avšak za nic se bohužel nestydí... Jeho plky a snahu o umění můžete sledovat na Twitchi, FB, nebo Instagramu. Taky somruje o kačky na nové CD na Patreonu. Toss a coin to you Mike! Jediný co má k plusu je jeho andělská krása ;-)

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button