FilmyNovinky

Jennifer Lopez si zahraje nájemnou vražedkyni | Novinka

Jennifer lopez bude hvězdou ve filmu Matka (The Mother). V novém snímku od společnosti Netflix bude hrát nájemnou vražedkyni. Režisérem filmu je Niki Caro, která má za sebou remake pohádky Mulan. Scénář napsala tvůrkyně Lovecraft Country Misha Green. Film by měl být o vražedkyni, která se skrývá, aby ochránila svou dceru. Té se vzdala, když byla na útěku před jinými vrahy.

Uvidíme JLO ještě někde?

Sama Lopez se chystá produkovat a zároveň účinkovat i v jiném snímku od Netflixu, tentokrát v thrilleru Šifra (Cipher), který je adaptací stejnojmenné knihy. Zde bude hrát agentku FBI, která pronásleduje sériového vraha ve stylu hry kočky s myší.

Nyní také natáčí akční komedii Shotgun Wedding s hercem Joshem Duhamelem (Já, Simon; To nejsi ty).  Herečka a zpěvačka by se také měla účastnit natáčení romantické komedie Vem si mě (Marry me), kde bude hlavní hvězdou Owen Wilson (Převrat, Nesvatbovi). Tento snímek by měl vycházet ze skutečného příběhu Griseldy Blanco. Ta byla drogou dealerkou v Kolumbii. Navíc sama vystoupila i na inauguraci nového prezidenta USA Joe Bidena. Letošní rok tedy vypadá, že bude rokem Jennifer Lopez.

Připravme se spolu tedy ještě jednou na slibovanou nálož od Netflixu v traileru na rok 2021

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button