NovinkyPCPS4Xbox One

Warframe čekají velké změny!


Od roku 2013, kdy byl Warframe vydán, uplynula již dlouhá doba. Hra se během ní změnila z “obyčejné” Ninja řezačky na propracované akční RPG plné unikátních vychytávek, s neskutečně propracovaným vesmírem a příběhem samotným.

Člověk by si řekl, že to je zatraceně hodně změn a máte pravdu. Jenže vývojáři z Digital Extremes stále nemají dost a do hry přidávají další a další vylepšení. Některá z nich byla dokonce k vidění na letošním TennoConu 2019 a hráče tak čeká další rok plný novinek.

Chystá se nová příběhová kampaň – New War, která odhalí novou hrozbu pro Zemi, další otevřený svět – The Duviri Paradox, nový soubojový systém lodí – Empyrean (ano čeká nás modifikace lodí, jejich souboje, ale i týmové questy) a taky byl k vidění i zbrusu nový trailer z dílny Dana Trachtenberga. Dan je známý jako režisér Cloverfieldu, BlackBox TV a připravovaným The Boys či hraného filmu Uncharted. Trailer je za mě osobně opravdu nářezovou záležitostí a ukáže se nám v něm minulost framů Excalibru, Volta a Maga.

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button