ExkluzivněNovinkyPCPS4Xbox One

Big updates #1


Každý den se snažíme sepsat novinky o všech možných hrách a informovat vás tak o nejaktuálnějším dění. I tak se ale může stát, že se na všechny projekty nedostane, nebo si jich jen nevšimnete v tom množství článků.

A právě proto jsme si pro vás připravili nový speciál, který bude vycházet každý týden a shrnovat ty nejdůležitější, největší a nebo nejzajímavější updaty které by vás mohli zaujmout.

#1 – PlayerUnknown’s Battlegrounds | Update 30

Nejnovější update do PUBG vám přináší nový prvek parkouru “Ledge grab“, díky kterému se dostanete na místa, na která se dříve nebylo možné dostat. Novou zbraň Desert Eagle, nové vozidlo BRDM-2, Radio zprávy (pingovací systém) a nakonec i výbušné benzínové kanystry.

#2 – HUNT: Showdown | Legendary Content

Legendary Content aneb update 1.0 přináší do hry nejen legendární zbraně, ale i kompletní přepracování matchmakingu, bossů, skillů a dá se říct, že prakticky celé hry. Nejlépe uděláte, když si pustíte následující video, kde se všemu do detailu věnují sami vývojáři z Cryteku.

#3 – League of Legends | Nový champion Qiyana

Studio RIOT Games nám přineslo do všemi oblíbené MOBA hry dalšího hrdinu. Jmenuje se Qiyana a jedná se o AD assassina s možností využití 3 elementů k posílení svých útoků – konkrétně vody, kamene a ohně.

#4 – Dead by Daylight | Ghost Face

Máte rádi Scary Movie? Milujete Vřískot? Tak to vás potěší nejnovější update Dead by Daylight, který do hry přinesl všemi oblíbeného šíleného Ghost Face. Ten patří do classu stealth killerů a potěší vás, že je vskutku věrný své předloze.

#5 – Wolcen: Lords of Mayhem | Patch 1

Jako poslední v dnešním souhrnu, ale neméně důležitý je tu i update Wolcen: Lords of Mayhem. Tato čím dál populárnější “diablovka” dokázala za posledního půl roku kompletně překopat soubojový systém, skilly, ale i příběh samotný. Tento update nás svým obsahem a bravurně zpracovaným trailerem donutil okamžitě hru zapnout a maximálně si ji vychutnat!

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button